Serwis używa ciasteczek (ang. cookies) zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę i akceptujesz obowiązującą politykę prywatności.
x



PM Investment Group Sp. z o.o. Sp. k.
Łukówiec 98,
05-480 Karczew, Polska
NIP: 5322049517
tel: 00 48 22 3940994
email: info@pminvestment.pl

Dyrektor:
Anna Napert
email: ania@pminvestment.pl


Obsługa Biura:
Dominika Kurek
tel: 00 48 22 3940994
email: dominika.kurek@pminvestment.pl

Serwis:
Rafał Romaniak, tel: +48 503738567
email: serwis@pminvestment.pl

DZIAŁ HANDLOWY POLSKA:

Kierownik Działu Handlowego Polska:
Marta Sarba, tel: +48 661930911
email: marta.sarba@pminvestment.pl
województwo:
-Mazowieckie


Regionalni Koordynatorzy Sprzedaży:

Hanna Dowal, tel: +48 661449443
email: hanna.dowal@pminvestment.pl
województwo:
-Dolnośląskie
-Lubuskie
-Śląskie
-Wielkopolskie

Agnieszka Dąbrowa, tel: +48 501605302
email: agnieszka.dabrowa@pminvestment.pl
województwo:
-Kujawsko-pomorskie
-Warmińsko-mazurskie
-Pomorskie
-Podlaskie
-Zachodniopomorskie

Marcin Papiernik, tel: +48 669733670
email: marcin.papiernik@pminvestment.pl
województwo:
-Łódzkie
-Opolskie
-Małopolskie
-Podkarpackie
-Lubelskie
-Świętokrzyskie

DZIAŁ HANDLOWY ZAGRANICA:

Kierownik Działu Handlowego Export:
Karolina Kieszkowska, tel: +48 506487520
email: karolina@pminvestment.pl

Koordynator Sprzedaży:
Piotr Dobrodziej, tel: +48 503160175
email: piotr.dobrodziej@pminvestment.pl

Lokalizacja: Łukówiec, gm. Karczew
52.033264, 21.281842
i do gps:
GPS N: 52° 1' 59"  E: 21° 16' 54"

FORMULARZ SERWISOWY
IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY:
WYMAGANE
NAZWA PRODUKTU:
WYMAGANE
SKAN LUB ZDJĘCIE DOWODU ZAKUPU:
WYMAGANE
ADRES E-MAIL:
WYMAGANE
TELEFON:
WYMAGANE
ADRES STACJONARNY:
PROSIMY ZAŁĄCZYĆ ZDJĘCIA REKLAMOWANEGO PRODUKTU / USZKODZENIA:
TREŚĆ ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO:
WYMAGANE

 

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ