Serwis używa ciasteczek (ang. cookies) zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę i akceptujesz obowiązującą politykę prywatności.
x

 
Firma nasza powstała w 2007 roku pod nazwą Milly Mally.


Wraz z rozwojem firmy, dokonaliśmy przekształcenia w nową formę działalności gospodarczej, zmieniając również nazwę na PM Investment Group.


Od samego początku byliśmy firmą rodziną do której z czasem doszli również Przyjaciele.
 

Ponieważ świat zabawek i artykułów dziecięcych był nam znany jeszcze długo przed 2007 rokiem, to doskonale wiedzieliśmy jakie są potrzeby klienta. Postanowiliśmy skorzystać z posiadanej wiedzy i uzupełnić tą lukę.

Na początku głównym przedmiotem naszej działalności były wózki spacerowe. Z czasem powiększaliśmy naszą ofertę i do „rodziny” Milly Mally doszły produkty takie jak:

  • łóżeczka turystyczne,
  • leżaczki i kołyski dla niemowląt,
  • rowerki biegowe i trójkołowe,
  • hulajnogi,
  • jeździki,
  • krzesełka do karmienia,
  • konie na biegunach,
  • wózki dla lalek,
  • foteliki samochodowe i wiele innych.
Naszym hitem są niewątpliwie rowerki biegowe dla dzieci.
Zyskały one szerokie grono odbiorców i zadowolonych małych użytkowników. Najlepszym dowodem na te słowa jest odebrana przez nas w 2015 roku nagroda, „Wybór Rodziców”. Otrzymał ją produkt rowerek biegowy „Duplo”.
Doskonały pomysł, wyczucie dobrego smaku, charakterystyczne wzory i doskonała jakość to coś, czym się wyróżniliśmy i zrewolucjonizowaliśmy rynek. W bardzo szybkim tempie podbiliśmy go w Polsce, a z czasem można też było znaleźć markę Milly Mally na terenie Unii Europejskiej.
 
Naszym głównym celem jest promocja marki Milly Mally, więc kładziemy duży nacisk na oryginalność produktów które oferujemy. Korzystając z osobistych doświadczeń i uważnie słuchając opinii klientów, staramy się wraz z naszą grupą projektową stale udoskonalać nasze wyroby a co dwa lata zyskują one nową szatę graficzną. Wszystkie wzory obrędowane marką Milly Mally są projektowane wedle własnego pomysłu, dlatego też na bieżąco możemy odpowiadać na potrzeby i zmieniające się trendy na rynku.
 
Jesteśmy nie tylko producentami, ale również dystrybutorami.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie marki jak:
 
 
Jest to Holenderska marka z wieloletnia tradycją, specjalizująca się w produkcji m.in. licencyjnych rowerów głównie dziecięcych, rowerów biegowych i akcesoriów.
 

Jest to producent m.in. kasków i rękawiczek rowerowych i akcesoriów.

 

Jest to producent chronionych licznymi patentami rowerów dla dzieci. Wyróżniają się na rynku przede wszystkim niespotykanym  designem, wysoką  jakością, zaawansowaną technologią i przystępną ceną.

 

Jest to topowy producent basenów i akcesoriów basenowych.

 

Jest to producent uznawanych na całym świecie zabawek dla dzieci i niemowląt. Posiadają w swojej ofercie również jeździki dla dzieci na licencji Disneya.

 

Jest producent drewnianych zabawek dla dzieci posiadający dwudziestoletnią tradycję. Zabawki te są bezpieczne, naturalne, wspomagają kreatywny rozwój dziecka i wyróżniają się wysoką jakością wykonania.


Mamy mocno sprecyzowane cele, jesteśmy sumienni w działaniu i nieustannie podnosimy jakość naszych produktów. Dlatego też zaczęło to  być zauważane i nagradzane na rynku.

 

W 2014 roku z dumą odebraliśmy następujące nagrody:

 

- Wyróżnienie za elegancję i oryginalny styl wystąpienia targowego:

targi Bike-Expo w Kielcach.

 


- Lider przedsiębiorczości 2014 – Jest to nagroda przyznawana szczególnie aktywnym, innowacyjnym, konkurencyjnym i dynamicznie rozwijającym się firmom.

 

Następnie w 2015 roku:

- Otwierając się na nowe rynki, jako jedyni wystawcy z Polski wzięliśmy udział w targach Baby Boom w Bukareszcie.- Otrzymaliśmy Złotą nagrodę w konkursie „Wybór Rodziców 2015” w kategorii zabawki za rowerek DUPLO- była to dla nas szczególnie ważna nagroda gdyż przyznawana przez Użytkowników.
-Wyróżnienie za stoisko na targach For Babies w Czechach.- Lider przedsiębiorczości 2015.


 

               Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby wykonywane są zgodnie normami bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie raporty z testów na zgodność z obowiązującymi normami Europejskimi.

             
Produkty Milly Mally to połączenie jakości z rozsądną ceną, takie podejście pozwala nam trafić do dużej ilości odbiorców.
Stawiamy na profesjonalną i rzetelną obsługę klienta bo uważamy, że jest kluczem do sukcesu, dlatego też posiadamy szerokie grono wiernych klientów. 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

Bo... Miło jest być małym z